کاربر گرامی ورود شما را به سایت نجباد دات کام خیر مقدم عرض می نماییم ، جهت استفاده از تمامی امکانات سایت می بایست عضو شوید ، برای عضویت اینجا کلیک کنید .    
خوش آمدید به انجمن های نجف آباد خانه | خوانده شده ها را علامت  گذاری کن | نمایش رهبران سایت | رادیو آنلاین | بازی آنلاین | کلوب نجف آباد
نجف آباد

بازگشت   نجف آباد > انجمن های عمومی > مباحث آزاد

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی 10-06-2015, 02:27 PM   #21
F.M
کاربر فعال

F.M آواتار ها

وضعیت تاهل: مجرد
بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 920
تشکر شده 1,481 مرتبه در 273 پست
امتیازها: 12,882, سطح: 74
امتیازها: 12,882, سطح: 74 امتیازها: 12,882, سطح: 74 امتیازها: 12,882, سطح: 74
صعود به سطح بالا: 8%, 368 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 8% صعود به سطح بالا: 8% صعود به سطح بالا: 8%
فعالیت: 9%
فعالیت: 9% فعالیت: 9% فعالیت: 9%

خانم مری گلی ممنون که حقایق جالبتون رو به اشتراک گذاشتین و در این چالش شرکت کردین

کاربر گرامی خانم maya93 نوبت شماست...........(زیارتتون هم قبول)

قدیمی 10-06-2015, 07:59 PM   #22
maya93
نجبادی اصیل

maya93 آواتار ها

متولد: بهترین ماه سال
بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 10,234
تشکر شده 9,874 مرتبه در 1,799 پست
امتیازها: 45,372, سطح: 100
امتیازها: 45,372, سطح: 100 امتیازها: 45,372, سطح: 100 امتیازها: 45,372, سطح: 100
صعود به سطح بالا: 54%, 4,628 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 54% صعود به سطح بالا: 54% صعود به سطح بالا: 54%
فعالیت: 4%
فعالیت: 4% فعالیت: 4% فعالیت: 4%

سلامممممممممممممممممممممم مممممم
خیلی ممنون اف ام جان..جای شما خالی

عاقا من یه بار صندلی داغ نشستم همه زندگیمو رو کردم باز بگم تکراریه..خخخخ
ولی کیه ک بدش بیاد بازم میگم خخخخ

به نام خدا

بیوگرافیمو همه بلدن مرضیه ام...23 سالمه دانشجوی حقوق بودم دیگه تموم شد...لیسانسمو گذاشتم در کوزه فعلا تا ببینیم چی میشه!

اخه من چی بگم!
آدم شوخی وشیطونی هستم ..یه جا آروم بند نمیشم...زود جوش میارم زودم آروم میشم..زیاد گریه میکنم چون تنها راه اروم شدنم گریه کردنه...بیش از حد احساسیم که خیلی داره اذیتم میکنه ولی چند وقتیه رو خودم کار میکنم و دارم نرمال میشم

چیزی ک خیلی ازش راضی ام و تازگی به دستش آوردم دوستی خیلی عمیقم با خداس..از اول آدم معتقدی بودم ولی کم بود ..روز به روز ان شا الله بهترم میشم

قبلنا ادم فوق العاده تنبلی بودم ولی بابام همیشه کنارم بود و شده اولش به زور وادار ب کارم کرده ولی بعد یه مدت کلی ازش تشکر کردم..
مثال بارزش دانشگاه رفتن بود ک خودم نمیخواستم برم ولی بخاطر بابا رفتم..حتی رشته دانشگاهمم ب انتخاب بابام بود و چقدراین دانشگاه رفتن ب من کمک کرد..چقدر این رشته به من کمک کرد..چون تا قبل دانشگاه من اصلا روابط اجتماعیم خوب نبود کاملا بی سر و زبون بودم ولی الان بیستم..رشته حقوق هم از این نظر کمک کرد ک اون زودباوری و ساده بودن منو ازم گرفت

الان هم پیش یه وکیل کار درست دارم کار آموزی میبینم که اونم به زور بابا و بعد علاقه پیدا کردم خداروشکر خیلی راضی ام

دوستامو دوس دارم تا دبیرستان دوستای زیادی داشتم اما دانشگاه کمتر شدن چون هر کسی رو به دوستی صمیمی قبول نمیکنم..تنها دوست صمیمیم الهامه ک بخاطر داشتنش همیشه خداروشکر میکنم

عاشق شلوغیم و تنهایی بدم میاد..اینکه میگن ادم یه وقتی دیگه دلش میخواد تنها باشه من اصلا برام پیش نیومده و در اون حال بدمم دوس دارم ادما کنارم باشن
از تو خونه موندن بدم میاد شدید..هر شب بابا باید یه دور با ماشین منو ببره بیرون تاب بده
عشق فیلم هندی ام از ازل..
عشق دوران راهنماییم محمدرضا گلزار بود خخخخ پوستراش ب دیوار اتاقم بود...عشق دبیرستانم شاهرخ خان و عشق الانمم چوووووم...لا موجود فعلا

و در اخر عاشق پارک کوهستانم ..کلا عاشقم

یه شهریوری ام و یه شهریوری عاشق خانواده..تشکیل زندگی رو دوس دارم ولی هنوز برام زوده..روابطم با بچه ها خیلی خوبه خیلی بهشون شخصیت میدم ..
اگه تو یه مهمونی باشیم اگه بچه اونجا باشه میرم با اونا بازی میکنم.. اگه نباشه اصولا تو جمع مردونه میشینم و بحث های مردونه رو گوش میدم..اگه زنونه باشه دیگه مجبوری میشینم پا غیبتاشون!!

همه جور اهنگی میگوشم..رپ ..پاپ..سنتی..خارجی ..هندی همه جوره

مریم یه چیزی گفت ک میگن هر چی بدت بیاد به سرت بیاد حالا ب من جور دیگه گفتن مث همین...من هرموقع چیزی رو ک دوس دارم میگم میگن نگو همیشه برعکس میشه مثلا شوهر چاق دوس دری نگو چون لاغر در میاد!!!!!!!!!!!!!://///..اما قبول ندارم ..میگن هرچی میخوای به خدا بگو بهت میده اخه اینم شد حرف!!!

از هیچ نوع موجودی غیر انسان خوشم نمیاد و میترسم چرنذه پرنده خزنده هرچی

نمیدونم چند تا شد ولی دیگه نمیدونم چی بگم
مرررررسی

maya93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 9 کاربر تشکر کردند از maya93 برای ارسال پست مفیدش :
قدیمی 10-06-2015, 10:23 PM   #23
مری گلی
کاربر برتر

مری گلی آواتار ها

متولد: فروردیــــــــــــــــــــــــــــــــن
بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 12,043
تشکر شده 9,766 مرتبه در 2,045 پست
امتیازها: 52,181, سطح: 100
امتیازها: 52,181, سطح: 100 امتیازها: 52,181, سطح: 100 امتیازها: 52,181, سطح: 100
صعود به سطح بالا: 22%, 7,819 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 22% صعود به سطح بالا: 22% صعود به سطح بالا: 22%
فعالیت: 0%
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%

مایا جون بعدیو بیار تو چالش .........
خودنم مرسی
گلزارو گفتی یاد پوسترات افتادم
قدیمی 10-06-2015, 10:43 PM   #24
maya93
نجبادی اصیل

maya93 آواتار ها

متولد: بهترین ماه سال
بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 10,234
تشکر شده 9,874 مرتبه در 1,799 پست
امتیازها: 45,372, سطح: 100
امتیازها: 45,372, سطح: 100 امتیازها: 45,372, سطح: 100 امتیازها: 45,372, سطح: 100
صعود به سطح بالا: 54%, 4,628 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 54% صعود به سطح بالا: 54% صعود به سطح بالا: 54%
فعالیت: 4%
فعالیت: 4% فعالیت: 4% فعالیت: 4%

امیرررررررررر
maya93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 کاربر تشکر کردند از maya93 برای ارسال پست مفیدش :
قدیمی 10-08-2015, 07:08 AM   #25
F.M
کاربر فعال

F.M آواتار ها

بازیکن برتر در بازی های:

خانم maya93 ممنون که در چالش شرکت کردین و حقایق زیباتون رو بیان کردین

کاربر گرامی آقای amir.j نوبت شماست.........

قدیمی 10-08-2015, 09:51 PM   #26
amir.j
کاربر ویژه

amir.j آواتار ها

متولد: اسفند71
بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 2,014
تشکر شده 4,035 مرتبه در 1,045 پست
امتیازها: 16,187, سطح: 81
امتیازها: 16,187, سطح: 81 امتیازها: 16,187, سطح: 81 امتیازها: 16,187, سطح: 81
صعود به سطح بالا: 68%, 163 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 68% صعود به سطح بالا: 68% صعود به سطح بالا: 68%

به نام خداي ستارالعيوب و غفارالذنوب
سلام
اول از مايا خانوم ميتشکرم که منو گفت بعدم از موسس اين پست
امير هستم از نوع جاري
متولد71 نميدونم چرا هول بودم واسه اومدن 8ماهه به دنيا اومدم
همه چيزمم کامل بوده مثلا وزنم 1/5 کيلو !!!!!
استخونام سفت نشده بوده ميگن کسي نميتونسه بغلم کنه(هيشکي منو دوس نداشته) بهم ميگفتن شليه هنوزم ميگن بعضي فاميلا
چوم يه نيگا نميکنن که وزنم شده 65 قد 178 ولي خب هنوزم يه کم شل هستم!!

عه يادم رفت اصغراباديم ولي يه پسوند گنده يه نجف ابادي دارم!الان دفیفا نمیدونم کجاییم!!

8سال از عمرمو خوابگاه بودم که تو شکلگيري شخصيتم خيلي موثر بوده(مثلا اشپزيو لباس و ظرف شستن بلدم!!!) الانم اگه بگن برو خوابگاه ميرم چون خيلي خوووبه!(اينو ميگم دلم بعضيا بسوزه)

درسم فعلا تموم شده مهندسم مکانيکم به اصطلاح.خيلي دوس دارم درس بخونم البته تو يه رشته ديگه ولي شرايط اجازه نداده هنوز.
الان که کار ميرم نرده استيل نصب ميکنم(هرکي ميخواد ،بگه، ارزون حساب ميکنيم با ضمانت)
به زودي دفترچه ميخوام پست کنم برا خدمت مقدس سربازي از همه شما دوستان طلب دعا دارم که بتونم امريه بگيرم و دوسال از عمرم تلف نشه!

ديگه اينکه دو تابرادر بزرگتر از خودم دارم.يه پسر برادرم دارم که خيلي دوسش ميدارم.

دوره راهنمايي که بودم يعني درسخون بودم به اين تنبلا کلاس نگا ميکردم با خودم ميگفتم :اينا ميخوان چي بشن بزرگ ميشن هيچي ندارن به هيجا نميرسن و من چقدر وضعم خوب ميشه.
حالا کاملا برعکس شده اونا به همه چي رسيدن و من بعد از 16سال درس خوندن اول راهم!!
به لطف مملکت خوبمونم کار ريخته پولم خوب ميدن به درس خونده ها،مديونيد اگه غير اين فکر کنيد!
بيخيال خوب ميشه.

از کار کردن اصلا بدم نمياد حتي کار سخت وزياد و ازينکه کارمند يه جا باشم هرروز يه روند خاص رو طي کنم و هيچ پيشرفتي نداشته باشم اصلا خوشم نمياد.
ولي خب شغلايه مديريتيو دوس دارم و مطمئنم هستم توش موفقم.
برا کنکور که درس ميخوندم مثه اين جوگيرا به خودم اميد ميدادم و يعني هدف مشخص ميکردم از بس از شهردار شدن و ازين کارا خوشم ميومد رو ميزم نوشته بودم توپ تانک فشفشه امير بايد شهردار شه(نخنديد بهم)

يهو نفهميدم چي شد رفتم مکانيک(خدا بگم چيکار کنه اونايي که گفتن عمران بازارکارش خصوصيه خوب نيس!!!مام خر)
به شغله دامداري هم علاقه زيادي دارم يعني اگه هيچکاري نشد حتما اين شغل و انتخاب ميکنم.
درس که نميخوندم يا نمرام کم ميشد بابام ميگف :اگه بخواي اينجوري درس بخوني چنتا گوسفند برات ميخرم بري بچروني!!(و کاش خريده بود)

ادم مذهبي هستم فکر کنم.اگه کار خاصي پيش نياد حتما نمازمو به جماعت ميخونم ولي پشت سر هرکسي نماز نميخونم حرفايه چرت بعضي اخوندا هم بدون جواب نميذارم برميگردم بهشون .تو دانشگاه هم اينجوري بودم و متاسفانه همه فکر ميکردن بسيجيم!!
از سياست خوشم مياد و از زدن حرف سياسي اکثر جاها ترسي ندارم خيلي جاهام سعي کنم با کنايه حرفم و انتقادمو بگم.
اگه کسي در هرموردي حرف دريوري بزنه چه سياسي چه مذهبي چه اين طرفي چه اونطرفي بي جواب نميذارمش.

اصلا در کل خيلي کم حرف ميزنم و ارومم ولي اگه بزنم متاسفانه طرف مقابل حرفي برا گفتن نداره! که اين بعضي جاها خوب نيس!

احساسم از خودم اينه که خيلي صبورم گذشت کردنم زياده و سعي ميکنم با خنده بعضي چيزارو تموم کنم.

متاسفانه غيبت زياد ميکنم و مسخره کردن هم نيز!!البته دارم ادمتر ميشم!!!
درکل ميشه ميگف يه کم خودمو ميگيرم و مغرورم که به اقتضاي فاميله.هممون اينجوريم.

راستش از دود بدم نمياد ولي قليون که در دسترس نيس. اخرين باري که کشيدم يه سالو نيم پيش بود!! سيگارم همه مارکاشوميشناسم قيمتاشم دارم!!(از فوايد خابگاس اينا)اگه يه روزي فقط يه سود تو سيگار کشيدن ببينم روزي 10تا پاکت ميکشم.تا الانش خوشبختانه پاک پاکم.
ولي پيشنهاد من اينه يه بار يه ذره از يه سيگار برگ بکشيد.

تاحالا 6تا شکست عشقي خوردم و 3بارم مساوي شدم الان با 3امتياز و بدون برد اخر جدولم!!!

ازدواج کردن تو اين سنو باش موافقم چون شخصيتا باهم فرق داره و نميشه نظر کلي داد ولي خوب وقتي کاروپول نباشه سمتش رفتن اشتباس(تازه بااين دخترا پرتوقع) هضم اينکه ميگن ازدواج کن برکت مياد برام سخته!نميدونم شايد ايمانم ضعيفه.

تيم محبوبم سپاهانه ولي تعصبي و چل نيستم چون ما هميشه بهترينيم.ورزشگاه رفتنو خيلي دوس دارم به خاطر هيجانش سه بار رفتم ازادي خيلي خوب بود..
کلا هيجانو دوس دارم عاشق اين وسيله ترسناکا تو شهربازيم!!
اهل فيلم ديدن هستم يه کم.حالا هرچي باشه غير فيلم هندي!! اگه فيلم خوبم خواستيد يه ندا بديد.

اهنگم هرکي خوب باشه گوش ميدم ولي ازين خواننده جديدا که هرروز يه دوس دختر از دست ميدن براش ميخونن بدم مياد!!

هيچوقت تو زندگيم يه دوستي که صبح تاشب باهاش باشم نداشتم واحتمالا نخواهم داشت.ازينا که يکيو دارن همش باهمن بعدم يهو تموم ميشه بدم مياد.سعي ميکنم باهمه قشري باشم و به اندازه.

احمقانه ترين کاري که با دوستام کرديم يه بار با موتور رفتيم چشمه ناز! ميشه بعد از سميرم!
فکر کنيد تو اتوبان اصفهان تا شهرضا ساعت 11 شب ماشين سنگينا از کنارت رد بشن و جاده طولانيو 1متريتو بيشتر نتوني ببيني!!!

ادم متنوعيم همه جوري ميگردم مثلا تو سال گذشته 3 مدل مويه کاملا متفاوت داشتم اولش بلند بود تارو شونام بعد کوتاه شد خيلي عادي بعدم يهو کچل کردم. داستان ريشو لباسم به همين ترتيبه.مسجد که ميرم همه سياه سفيدن من رنگيم.موقعيت شناسم نيسم حتي.

آآآآآآ خيلي حرف زدم ،کم حرف هستم ولي نوشتنم بدنيس.
اگه غلط املايي داشتم تقصير اقاي محمديه معلم املا انشا راهنماييمون.

بعدی هم خانوم sana باشه.
قدیمی 10-10-2015, 08:50 AM   #27
F.M
کاربر فعال

F.M آواتار ها

بازیکن برتر در بازی های:

آقای amir.j ممنون که حقایق جالبتون رو نوشتین و در این چالش شرکت کردین

کاربر گرامی خانم sana نوبت شماست...........(ایشون از این تاپیک خبر دارن؟)

قدیمی 10-11-2015, 08:36 PM   #28
sana
کاربر

sana آواتار ها

شهرت: نجف اباد
متولد: 73/8/24
بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 652
تشکر شده 805 مرتبه در 189 پست
امتیازها: 8,544, سطح: 62
امتیازها: 8,544, سطح: 62 امتیازها: 8,544, سطح: 62 امتیازها: 8,544, سطح: 62
صعود به سطح بالا: 32%, 206 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 32% صعود به سطح بالا: 32% صعود به سطح بالا: 32%
فعالیت: 1%
فعالیت: 1% فعالیت: 1% فعالیت: 1%

سلام بر همه ی بچه های سایت
ممنون از اقا امیر به خاطره دعوتشون و سایر بچه ها برا دنبال کردن این چالش و دوست گلم که این چالشو پیشنهادکرد
من ثنا متولد73/8/24 صادره از نجف اباد
دانشجوی نرم افزار اصفهان.شیعه و مقید به انجام واجبات
سه تا بچه ایم ی اجی و ی داداش دارم کلا عاشق خانواده ام مطمئنم که خانواده ای که دارم جزو بهترین خانواده های دنیان به خصوص مامانم که هم دوستمه هم مشاور زندگیم راستی بچه اخریمو اینم میدونم که تو خانواده همه واقعا حواسشون به من و خواسته هامه
اصولا همیشه درسام خوب بوده خرخون نبودم ولی در حد متوسط درس میخوندم تعریف از خودم نکنم باهوشم هستم
عاشق بچه هام مخصوصا وقتی نی نی هستن یعنی میمیرم براشون به معنی واقعی برامم زشت و قشنگ تو بچه ها معنی نداره چون اعتقادم اینه که بچه ها همشون پاک و فرشته هستن
میدونم ی کم مغرورم اکثرا هم بهم میگن در برخورد اول خیلی مغروری ی واقعیت دیگه ای هم که هست و خودمم قبول دارم انتقام گیرم مخصوصا تو اوج عصبانیت ولی به مرور بیخیال میشم
واقعیت دیگه ای که هست و خودمم دوست نداشتم و ندارم این بوده که اصولا منو به عنوان سرکوفت میزدن تو سر بچه هاشون وتا الان چند نفر اومدن بهم گفتن
از ازدواج هم خیلی میترسیم بعضی از بچه های سایت دلیلشو میدونن اینجا نگم دیگه بهتره
ی کاری که انجام دادم و خیلی خوشحالم هنوز و باعث سرافرازی بابام بودم این بود که توی جشن بازنشستگی بابام مجری ی معمایی گفت خیلیا رفتن رو صحنه که جواب بدن و در اخر من که پایین بودم دست گرفتم و با این که تا به حال ان معما رو نشنیده بودم ج معما رو گفتم ان قدر بابام خوشحال شده بود از جواب درست من که با فریاد گفت برا دخترم دست بزنید و شروع کرد به دست زدن بعدم همه شروع کردن به دست زدن بعداز جشن هم میومدن میگفتن دختر شما بود ج معمارو داد؟بابای منم باذوق میگفت بله و منو نشون میدا منم مجبور میشدم سلام کنم هنوز که یاد ان روز میوفتم خیلی ذوق میکنم:flirtyeyess :
خب بسه زیاد نوشتم
از اقای badihiدعوت میکنم برای شرکت در این چالش
sana آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 کاربر تشکر کردند از sana برای ارسال پست مفیدش :
قدیمی 10-12-2015, 11:19 AM   #29
F.M
کاربر فعال

F.M آواتار ها

بازیکن برتر در بازی های:

خانم sana ممنون که در چالش شرکت کردین و حقایق زیباتون رو بیان کردین

کاربر گرامی آقای badihi نوبت شماست.........

قدیمی 10-17-2015, 08:54 PM   #30
badihi
کاربر ویژه

badihi آواتار ها

شهرت: مسئول اموراداری هیأت کاراته شهرستان نجف آباد
وضعیت تاهل: متاهل
متولد: 9 خرداد
بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 2,230
تشکر شده 2,626 مرتبه در 709 پست
امتیازها: 27,901, سطح: 98
امتیازها: 27,901, سطح: 98 امتیازها: 27,901, سطح: 98 امتیازها: 27,901, سطح: 98
صعود به سطح بالا: 56%, 449 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 56% صعود به سطح بالا: 56% صعود به سطح بالا: 56%
badihi به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به badihi

عرض سلام و ادب دارم خدمت شما دوستان و همشهریان گرامی.
1-بنده امین بدیهی متولد1371/3/9،و مجرد هستم.اصالتاً نجف آبادی.دوران ابتدائی از آمادگی تا دوم رو دبستان خواجه نصیر واقع در خیابان منتظری جنوبی روبه روی بانک ملی شعبه خیام بودم که بعدن جم شد!!!سوم تا پنجم دبستان شهید نادری(دبیرستان امام صادق فعلی بودم)سه سال راهنمایی رو غیر انتفاعی ابن سینا و سه سال دبیرستان رو در رشته ریاضی و فیزیک در دبیرستان امام صادق بودم (دو سال آخر رئیس شورای دانش آموزی دبیرستان بودم)و پیش دانشگاهی رو آیت الله بروجردی طی کردم.
2-دانشجوی ورودی سال89 مقطع کارشناسی دانشگاه دولتی سهند تبریز بودم که مهمان شدم به دانشگاه صنعتی اصفهان.و لیسانس رو در رشته مهندسی مواد گرایش متالورژی صنعتی گرفتم.
3-خانواده 5نفری هستیم.من و دوتا برادر به اسم حسین و امیرمحمد و پدر و مادرم.خواهر نداریم.
4-از سال1379در کانون مقداد رشته کاراته رو زیر نظر استاد سید مهدی صادقی شروع کردم.اکنون صاحب8 مقام کشوری،15مقام استانی و30 مقام شهرستانی هستم.در حال حاضر دان3 و مربی و داور رسمی فدراسیون کاراته ایران هستم و مربی باشگاه دبستان نادری با تعداد30 هنرجو و مسئول امور اداری هیأت کاراته شهرستان نجف آباد هستم.
5-اکنون در حال طی کردن دوران خدمت سربازی هستم که اسفند ماه امسال به پایان خواهد رسید.
6-پسری پر انرژی و اهل کار و تلاشم.شوخ طبع که باعث سوء برداشت یک عده بی جنبه میشه، اما در مقابل ناحقی و ظلم خیلی بی رحم میشم.سعی کردم و میکنم چه در رشته ورزشیم چه کار هیچ وقت حق کسی رو ضایع نکنم.تا امکان داشته باشه کمک دوستام میدم و اگر واسم مقدور نباشه سعی میکنم واسطه پیدا کنم واسشون.
7-آدم مذهبی اصلا نیستم اما آدم لاابالی هم نیستم.نه دوست دارم باهام بازی بشه نه دوست دارم باکسی بازی کنم.
8-از تهمت و آبروریزی آدم ها خیلی متنفرم و هرگز با چنین آدم هایی رفت و آمد ندارم.
9-از آهنگ های غم انگیز و دل مرده بدم میاد،اما از آهنگ های شاد و عشق و عاشقی خیلی خوشم میاد.
10-اصلاًاهل دوست و رفیق بازی نیستم و به ندرت با دوستان هم باشگاهی بیرون میرم اینم واسه استخر یا کافی شاپ.
11-طرفدار ازدواج جوانان هستم و حرف آدم های بی ارزه که میگند ازدواج الان سخته و خرجی نمیشه داد و هزار جور بهونه دیگه...ریالی حرفاشون واسم ارزش نداره.(به وقتش حتماً ازدواج میکنم)از طرفی متأسفم واسه اون عده از دختر خانم هایی که فقط فکر مادیات و پول اند و مهریه سنگین و پز دادن جلوی مردم هستند.
12-بسیار مقید به خانواده هستم و اعتقاد دارم مرد وقتی ازدواج میکنه بهترین هم پایه واسه خوش گذرونی و مسافرت و... فقط و فقط خانومشه.اگه خانومش اجازه داد با دوستان متأهل رفت و آمد کنه نه مجرد.آدم مجرد با متأهل سازگاری نداره.بنیان خانواده رو سست میکنه.
13-از همه نوع غذایی خوشم میاد.اما کباب برگ و چلو ماهیچه بیشتر.اما بیشتر مواقع که مامانم چیزی نپخته من املت واسه خودم درست کردم.
14-اهل سفرم شدید مخصوصاً اروپا(فرانسه-ایتالیا-اتریش) و حتماً متأهل شدم میرم.داخل ایران هم که همه جاشو دوس دارم و واسم عزیزه.اهل سفر زیارتی هستم اما با اوضاع فعلی دل خوشی از عرب های بی اصل و نسب ندارم.
15-اهل دود و دم و سیگار و قلیون و همه این زهره ماری هام نیستم.پاک بودم،پاکم میمونم.
16-از تیپ اسپرت خوشم میاد اما متناسب با مجالس لباس میپوشم.سعی میکنم یه جنس عالی انتخاب کنم که ارزش داشته باشه.قیمتش واسم چندان مهم نیست.اصلاً خسیس نیستم.
17-تا الان هرگز کت و شلوار نپوشیدم و فقط گذاشتم واسه عروسیم که خاص باشم.
18-علاقه زیادی به پیگیری اخبار و اتفاقات روزانه داخل ایران و خارج ایران دارم.
19-تا الان عاشق کسی نشدم. همیشه هم از خدا خواستم کسی که قسمت و وصله تن منه به من عطا کنه.هیچ وقتم دوس دختر نداشتم،با اینکه خیلی موقعیت ها جور شد اما اصلاً پشیمون نیستم.افتخار میکنم که تنهام و فقط مال یک نفر میشم.
20-یکی از دوستان سایت هم دختر عمو منه.(الست)خخخخ امیدوارم راضی باشه الان گفتم.
در پناه خدا از شر وسوسه های شیطان در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.

از bahare خانم دعوت میکنم در این چالش شرکت کنند.
تعداد 3 کاربر تشکر کردند از badihi برای ارسال پست مفیدش :
پاسخ

برچسب ها
چالش, همگانی, و, جدید

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

(نمایش همه کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند : 42
alast, ali beygi, Ali.kp, amir.j, amour, angel star-96, anoosh, B3DA, badihi, Black Eyes, CRaZY G!rL, ehsantk, F.M, farbod, guitarist, IIIامیررضاIII, mahnaz7574, mary2013, maya93, mehdi, mehregan, mortoon, MSN, nima s, Oo negar oO, rasti, samirao_0, sana, sara.r, shaghayegh, منیژه, مری گلی, گذران, شفق, شازده کوچولو
ابزارهای موضوع