کاربر گرامی ورود شما را به سایت نجباد دات کام خیر مقدم عرض می نماییم ، جهت استفاده از تمامی امکانات سایت می بایست عضو شوید ، برای عضویت اینجا کلیک کنید .    
خوش آمدید به انجمن های نجف آباد خانه | خوانده شده ها را علامت  گذاری کن | نمایش رهبران سایت | رادیو آنلاین | بازی آنلاین | کلوب نجف آباد
نجف آباد

بازگشت   نجف آباد > انجمن های عمومی > انجمن هاي علمي و مهندسی > نجوم و علوم ماورائی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی 01-17-2018, 06:37 PM   #1
anoosh
پیشکسوت نجباد

anoosh آواتار ها

وضعیت تاهل: مجرد
متولد: 6 مرداد
بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 17,052
تشکر شده 30,644 مرتبه در 8,097 پست
امتیازها: 371,923, سطح: 100
امتیازها: 371,923, سطح: 100 امتیازها: 371,923, سطح: 100 امتیازها: 371,923, سطح: 100
صعود به سطح بالا: 0%, 0 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 0% صعود به سطح بالا: 0% صعود به سطح بالا: 0%
فعالیت: 11%
فعالیت: 11% فعالیت: 11% فعالیت: 11%
anoosh به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض آدم فضائی

در 23 مي 1973 دو بچه كه در حال بازي در يك زمين قديمي گلف در نزدیکی دریاچه کامان ساندون در جزیره وایت، انگلستان بودند صدايي شبيه آژير آمبولانس شنيدند.اما هر چه نگاه كردند آمبولانسي نديدند در حاليكه مشغول عبور از روي يك پل بر روي رودخانه كوچكي بودند ناگهان ديدند كه يك دست كش سياه رنگ از طرف آب به بالا مي آيد و چند لحظه بعد يك موجود عجيب با ظاهر انسان اما خيلي متفاوت در جلويشان نمايان شد. انها كه ترسيده بودند فرار كردند اما در حال دويدن صدايي شنيدند وقتي به به عقب نگاه كردند ديدند ان موجود با يك ميكروفون در دست دارد و با لحني مهربان مي گويد آيا هنوز اينجا هستيد؟ بچه ايستادند و ان موجود از انها خواست كه به نزد او بروند.لحن دوستانه آن موجود باعث شد بچه ها تصميم بگيرند تا به او نزديك شوند.وقتي به چند متري اش رسيدند موجودي ديدند با دو متر قد بدون گردن ،كلاهي مخروطي شكل بر سر داشت كه در بالاي ان دو چوب شبيه انتن ديده مي شد از زير كلاهش بر روي پيشانيش موهايي حنايي بيرون ريخته بود.چشمانش بشكل مثلث و بيني مربعي شكل داشت و دهانش بدون حركت بود.بر روي دستانش سه انگشت داشت.او سپس برگشت و بطرف يك الونك فلزي رفت و وارد ان شد.اين الونك يك مكعب فلزي به طول سه متر و عرض دو متر بود.او سپس آنها را بداخل آلونك دعوت كرد بچه ها به هم نگاهي كرده و وارد شدند.او سپس يك دفتر را برداشت و بر روي ان نوشت : "من سام هستم دارنده تمام رنگ ها" بچه از او سوال كردند آيا تو يك انسان هستي ؟ او جواب داد نه .آنها پرسيدند آيا روح هستي ؟ او گفت : نه من يك موجود عجيب هستم.آنها پرسيدند پس تو چه هستي ؟ او فقط گفت " شما مي دانيد" و هيچ توضيح ديگري نداد.او گفت من نام ندارم و مثل من زياد هستند.از آدم ها مي ترسم چون اگر بمن حمله كنند قدرت دفاع ندارم.او سپس دستش را به جهتي بطرف دريا اشاره كرد و گفت آنجا خانه ماست.او گفت غذايش تمشك است و در همان حال يك تمشك درآورد و در گوشش گذاشت سرش را تكاني داد .تمشك ناپديد شد،سپس بر روي چشمش نمايان شد و از آنجا بداخل دهانش رفت.بچه ها از ان موجود عجيب و غريب خداحافظي كردند و او برايشان دست تكان داد. آنها بسرعت شروع به دويدن كردند و وقتي به خانه هايشان رسيدند با عجله شروع به تعريف اين ماجرا براي پدر و مادرشان نمودند.در ابتدا والدينشان زياد توجهي به اين موضوع نكردند اما اصرار بيش از حد بچه ها باعث شد تا انها موضوع را به پليس اطلاع دهند.پليس دو بچه را در دو اتاق متفاوت گذاشت و از انها خواست تمام ماجرا را از اول تا اخر بگويند .گفته هاي هر دو بچه هيچ تفاوتي با هم نداشت و هر دو يك شكل را از آن موجود رسم نمودند.علاوه بر اين آنچه كه در اين قضيه توجه پليس را جلب كرد جزييات زياد و دقيق اين ماجرا بود كه توسط بچه ها گفته مي شد.برخي يوفولوژيست ها معتقدند شايد بچه ها وارد يك دنياي ديگر شده اند؟ برخي ديگر مي گويند شايد انها با يك ربات یا با یک ربات بيولوژيک روبرو شده اند؟
قدیمی 01-18-2018, 07:50 AM   #2
nima s
پیشکسوت نجباد

nima s آواتار ها

بازیکن برتر در بازی های:
تعداد تشکر ها از سایرین: 17,843
تشکر شده 16,888 مرتبه در 3,845 پست
امتیازها: 77,148, سطح: 100
امتیازها: 77,148, سطح: 100 امتیازها: 77,148, سطح: 100 امتیازها: 77,148, سطح: 100
صعود به سطح بالا: 24%, 22,852 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 24% صعود به سطح بالا: 24% صعود به سطح بالا: 24%
فعالیت: 10%
فعالیت: 10% فعالیت: 10% فعالیت: 10%

یه جور شبیه داستان هایه علمی تخیلیه که برا بچه ها میگند
nima s آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 کاربر تشکر کردند از nima s برای ارسال پست مفیدش :
پاسخ

برچسب ها
فضائی, آدم

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

(نمایش همه کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند : 5
anoosh, mashhossein, nima s, شازده کوچولو
ابزارهای موضوع