کاربر گرامی ورود شما را به سایت نجباد دات کام خیر مقدم عرض می نماییم ، جهت استفاده از تمامی امکانات سایت می بایست عضو شوید ، برای عضویت اینجا کلیک کنید .    

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی 02-15-2014, 10:13 PM   #1
reza sedaghat
کاربر فعال

reza sedaghat آواتار ها

تعداد تشکر ها از سایرین: 3,385
تشکر شده 1,442 مرتبه در 330 پست
امتیازها: 16,660, سطح: 82
امتیازها: 16,660, سطح: 82 امتیازها: 16,660, سطح: 82 امتیازها: 16,660, سطح: 82
صعود به سطح بالا: 62%, 190 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 62% صعود به سطح بالا: 62% صعود به سطح بالا: 62%
فعالیت: 0%
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
reza sedaghat به Yahoo ارسال پیام
Exclamation سبز سبزم ریشه دارم

درود به همه دوستان
تاسف خوردن به حال این شهر و مردمانش که دروغ راس همه کارهای مسئولان این شهر شده خدااااااااااااااا با چه حالی این مطلبو مینویسم گرچه هر چه با من کرد آن آشنا کرد البته مثل کار من و دوستداران طبیعت مثل، مثل نرود میخ آهنین در سنگه ولی باشه بگذار هر چه دلشون خواست بگن ما اطلاع رسانی کردیم دروغ نگفتیم و از دروغ و دروغگو حمایت نکردیم و همیشه دیدی بلندتر از تفکر مسئولین کوته فکر این شهر داشتیم گرچه مارو روشن فکر میدونن و همیشه در ظاهر ازمون حمایت کردن و پشت سر و در خلوت ..... وان کار دیگر کردند
زندگی حق طبیعی همه آفریده های خداست
با طبیعت به ستیزه جویی بر نخیزید
ما این حق را به همه موجودات حتی گیاهان و درختان میدهیم درختی که نه زبانی برای فریاد زدن دارد و نه پایی برای فرار کردن زبان بسته تر از این آفریده ی خدا چیست؟

آغاز ماجرا:
ماجرا از آنجا آغاز شد که شهردار نجف آباد بر سر پروژه تعریض خیابان دکتر شریعتی حاضر شد و شخصا بر جابه جایی درختان این خیابان (مثلا) نظارت کردند همانطور که در [تنها کاربران سایت امکان مشاهده این قسمت را دارند. ] و همچنین در [تنها کاربران سایت امکان مشاهده این قسمت را دارند. ] این خبر مشاهده شد:

شاید پایانی برای یکی از دغدغه های دوستداران طبیعت شهرستان نجف آباد، جابجایی درخت ها در پروژه های تعریض خیابان باشد. نکته این جاست که در این طرح کم نظیر به جای دعوا و مرافعه با فعالان محیط زیست، با حضور شهردار محترم (آقای مسعود منتظری)، از افراد حاضر با شیر و کیک پذیرایی شد!

جابجایی درخت های خیابان شریعتی

البته باید متذکر شویم که این طرح خالی از اشکال نیست و خرسندیم که در مدیریت جدید، به سمت جابجایی های اصولی و توجه هرچه بیشتر به طبیعت پیش برویم.

ادامه ماجرا :
چند روز پیش نیز درختان خیابان گلبهار و تقاطع خیابان قدس و شیخ بهایی (ره) مثلا جا به جا شد.....

کاشف به عمل آمد :
تا اینکه به صورت اتفاقی دوستداران طبیعت متوجه خیانت در امانت شهرداری نجف آباد شدند .....

به نقل از بچه های دوستداران طبیعت 30 تا 40تا از درختان که از لحاظ ظاهری وضعیت مناسبی ندارند را کاشته اند و درختانی که از چوب آنها بهتر میشد استفاده کرد و چوب خوبی داشتند را در محیط باز گذاشته تا خشک شوند و تبدیل به الوار شوند به سراغ آقای شایان مهر که رفتیم اظهار کرد که یک نفر در این کار به اصطلاح موش دوانده است میگوییم چرا 2 ماه پیش در سطح شهر گود برداری کردند ولی درخت نکاشتند ، گفتند به دستور معاونت خدمات شهری دستور داده اند در جوی های باریک که احتمال گرفتگی مسیر آب وجود دارد درخت نکارند نه در جوی های 2 متری خیابانهایی مثل بلوار ولی عصر (عج).
این را نیز بگویم ته دلم گیر کرده مثل پنگ خانه باغ نو که موقعی که خرابش کردند تازه فهمیدند خشتهایی که در ساختش به کار رفته بود از دوران صفوی بوده است قابل توجه دکتر اکرامیان و آقای حجتی و بقیه آقایان و خانمهای شورای شهر ...
در آخر به آقای خندان که خودم نیز یکی از منتقدینش هستم درود میفرستم پس از این چند سال که شهردار نجف آباد بودند خرابی های 6 ماهه آقای مسعود منتظری بیشتر از ایشان بود .
خندان خدا پدر و مادرت رو بیامرزه .

سپاس، سر همه رو درد آوردم ببخشید
تصاویر کوچ فایل پیوست:
11022014294.jpg   11022014295.jpg   11022014296.jpg   11022014297.jpg  
قدیمی 02-16-2014, 12:27 AM   #2
HarryPotter
کاربر

HarryPotter آواتار ها

تعداد تشکر ها از سایرین: 664
تشکر شده 697 مرتبه در 163 پست
امتیازها: 6,684, سطح: 53
امتیازها: 6,684, سطح: 53 امتیازها: 6,684, سطح: 53 امتیازها: 6,684, سطح: 53
صعود به سطح بالا: 67%, 66 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 67% صعود به سطح بالا: 67% صعود به سطح بالا: 67%

شهرداری مسئوليت پذیر نجف اباد نگفتند
انشاءالله این درختان را به کجا منتقل میکنند؟
کاش ازین بازیا در نمی اوردن
قدیمی 02-16-2014, 10:27 AM   #3
reza sedaghat
کاربر فعال

reza sedaghat آواتار ها

تعداد تشکر ها از سایرین: 3,385
تشکر شده 1,442 مرتبه در 330 پست
امتیازها: 16,660, سطح: 82
امتیازها: 16,660, سطح: 82 امتیازها: 16,660, سطح: 82 امتیازها: 16,660, سطح: 82
صعود به سطح بالا: 62%, 190 امتیاز نیازدارید
صعود به سطح بالا: 62% صعود به سطح بالا: 62% صعود به سطح بالا: 62%
reza sedaghat به Yahoo ارسال پیام

درود
گفتند این درختان را به خزانه شهرداری منتقل میکنند و در آنجا کاشته میشوند ولی در خزانه رها کردند بعد از اینکه ما به خزانه رفتیم خزانه ای که حصاری دارد نه مرزی آقای مسعود منتظری (شهردار نجف آباد) با یکی از مسئولین انجمن دوستداران طبیعت تماس گرفت و دوستان را تهدید به شکایت در دادگاه کرد که چرا بی اجازه به خزانه رفتند و از کار کثیف (خیانت در امانت و دروغ گویی) شهردار نجف آباد پرده برداشتند ....
پاسخ

برچسب ها
دارم, ریشه, سبز, سبزم

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

(نمایش همه کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند : 43
agha omid, alast, ali beygi, amirshojae, angel star-96, chobin, ehsantk, elyas, jq_1977, khanoom gol, mahboobeh, mahdi8, maya93, mehrdad, moeindelta, MSN, navid_geology, nejebadn, nima s, Oo negar oO, reza sedaghat, sana, sara.r, sokut0, مشدعلی, کشمش, White Castle, zary, آميتيس*, سیندرلا, سجاد رستمی نجف ابادی, شازده کوچولو, ع.ک.شریعتی, عسگري
ابزارهای موضوع